Zavřít reklamu

TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už služba neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu. Zabijáci rozkvetlého měsíce jdou konečně na stream a Apple uveřejnil i seznam pokračujících seriálů. 

Zabijáci rozkvetlého měsíce v Apple TV+ 

Samozřejmě není nijak velkým překvapením, že se tento velkofilm Martina Scorseseho na streamovací platformu jednou podívá, otázka ale pořád byla, kdy se tak stane. Snímek do tuzemských kin vstoupil 19. října a po třech měsících tak jde do streamu. Premiéra je plánována už na příští pátek 12. ledna. Udělejte si tedy 3 hodiny a 26 minut čas a podívejte se na dosud nejambicióznější snímek platformy.

Slow Horses, Bukanýrky a Čistě platonicky 

Apple TV+ oznámila pátou sezónu široce uznávaného, temně komediálního špionážního dramatu Slow Horses a to hned po finále třetí řady. Je to tedy docela překvapivý, nicméně jistě pozitivní krok. Série je obecně velice populární, a proto společnost ví, že ať čtvrtá řada dopadne jakkoli, má tu pátou smysl točit už teď. Vedlo se i Bukanýrkám a seriálu Čistě platonicky. Oba tak dostanou zatím druhou řadu. 

Constellation 

Osmidílné konspirační vesmírné dobrodružství vytvořené Peterem Harnessem a režírované držitelkou ceny Emmy Michelle MacLarenovou bude mít globální premiéru 21. února 2024. Hlavní role zde zastanou Noomi Rapace a Jonathan Banks. Děj pak vypráví o návratu jedné kosmonauty ze své mise na Zemi po neurčité katastrofě, kdy zjišťuje, že jí chybí určité klíčové momenty života. Akční vesmírné dobrodružství je průzkumem temných okrajů lidské psychologie a zoufalou snahou jedné ženy odhalit pravdu o skryté historii cestování vesmírem a získat zpět vše, co ztratila.

Constellation

 

Nejsledovanější obsah v Apple TV+ 

Kdyby vás pak zajímalo, co aktuálně v Apple TV+ táhne nejvíce, tak níže najdete aktuální seznam 10 nejsledovanějších seriálů a filmů za minulý týden. 

  • Monarch: Odkaz monster 
  • For All Mankind 
  • Ted Lasso 
  • Slow Horses 
  • The Morning Show 
  • Plán pro rodinu 
  • Nadace 
  • Silo 
  • Invaze 
  • Únos letadla 

O  TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na 3 měsíce zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 199 Kč. Ke sledování Apple TV+ nicméně nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd.

.