Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace a hry, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

It’s About Time

Aplikace It’s About Time! má pouze jednu nesmírně jednoduchou funkci, díky které dokáže skvěle ozvláštnit prostředí vaší domácnosti. Tento program totiž promění vaši jablečnou televizi v perfektně stylové hodiny, kdy zkrátka na velké obrazovce bude ukazovat aktuální čas.

  • Původní cena: 25 Kč (Zdarma)

Pavilion: Touch Edition

V případě že milujete logické hry a hledáte parádní titul, který by vám dokázal nabídnout dlouhé hodiny zábavy, zbystřete. Do akce dnes také zavítal kousek Pavilion: Touch Edition, který vás doslova rovnou vhodí do akce. Bez jakéhokoliv tutoriálu či návodu se ocitnete na tajuplném místě, kde na vás čeká řada nástrah, tajemství a hádanek. Poradíte si s nimi?

  • Původní cena: 99 Kč (25 Kč)

Castles Board Game

Považujete se za milovníka klasických deskových her? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, možná by vás mohl zaujmout titul Castles board game, která je určena pro dva až čtyři hráče. Prakticky musíte stavět hrad, cesty a kláštery. Body poté sbíráte za panáčky na vašich políčkách. Hrát můžete buďto on-line nebo proti počítači.

  • Původní cena: 99 Kč (25 Kč)
.