Zavřít reklamu

File Explorer for Mac, Go Rally a Castles board game. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

File Explorer for Mac

S pomocí aplikace File Explorer for Mac můžete propojit nejen iPhone či iPad, ale také Apple TV s vaším jablečným počítačem. Spojení funguje v rámci domácí Wi-Fi sítě a umožní vám si procházet úložiště na druhé straně, případně s ním rovnou pracovat. V případě jablečné televize může jít o multimediální soubory, které si tak můžete rovnou spustit.

  • Původní cena: 129 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci File Explorer for Mac stáhnete kliknutím zde


Go Rally

Jak již samotný název napovídá, aplikace Go Rally potěší především vášnivé milovníky aut a motosportu. V této hře na vás totiž čekají závody rallye, kdy dokonce budete moci budovat vlastní tratě pro závodění. Titul vám konkrétně nabídne parádní a zábavnou kariéru a možnost hraní on-line.

  • Původní cena: 149 Kč
  • Aktuální cena: 79 Kč

Aplikaci Go Rally stáhnete zde


Castles board game

Považujete se za milovníka klasických deskových her? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, možná by vás mohl zaujmout titul Castles board game, která je určena pro dva až čtyři hráče. Prakticky musíte stavět hrad, cesty a kláštery. Body poté sbíráte za panáčky na vašich políčkách. Hrát můžete buďto on-line nebo proti počítači.

  • Původní cena: 99 Kč
  • Aktuální cena: 25 Kč

Aplikaci Castles board game stáhnete zde

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.