Zavřít reklamu

O aplikacích, které slouží ke správě souborů a složek na iPhonu, jsme na Jablíčkáři již psali. Aplikace tohoto typu často využívají lidé, kterým z jakéhokoliv důvodu nevyhovují nativní Soubory. Mezi tyto aplikace patří i ES File Explorer, na kterou se v dnešním článku podíváme o něco podrobněji.

Vzhled

Domovská obrazovka aplikace sestává ze spodní lišty, na které se nachází tlačítka pro přechod ke cloudu, k přehledu souborů, k seznamu nedávno otevřených souborů a k nastavení, v levém dolním rohu se nachází tlačítko pro spuštění integrovaného přehrávače. V pravém horním rohu najdete tlačítko pro přidání nového obsahu, vlevo nahoře můžete měnit způsob zobrazení a řazení souborů.

Funkce

ES File Explorer je správce souborů pro iOS zařízení. Nabízí podporu prakticky všech běžných formátů souborů, ať už se jedná o dokumenty, obrázky, nebo audiovizuální soubory. V aplikaci ES File Explorer můžete pracovat se soubory, uloženými v iPhonu, na cloudu, ale také ve vzdálených zařízeních. Se soubory můžete v ES File Exploreru pracovat podobě jako ve Finderu na Macu nebo v nativních Souborech v iOS – aplikace umožňuje vytváření složek, přesouvání, kopírování, přejmenovávání a sdílení souborů, měnit způsob jejich zobrazení a řazení, importovat položky z iTunes a iCloudu nebo třeba pracovat s archivy.

Součástí aplikace je i integrovaný prohlížeč, správce stahování a nástroj pro skenování dokumentů. ES File Explorer nabízí také možnost prohlížení řady typů souborů (dokumenty, mediální soubory a další). Aplikace funguje zcela bez problémů, svými funkcemi se nijak výrazně neliší od ostatních aplikací tohoto typu. Uživatelské rozhraní aplikace vypadá dobře, je přehledné, s aplikací se dobře pracuje. Pokud máte na svém iPhonu nastavenou češtinu, připravte se na lehce kostrbatý jazyk aplikace.

.