Zavřít reklamu

Operační systém iOS již delší dobu nabízí nativní aplikaci Soubory pro práci se soubory a složkami. Někomu ale tento nativní nástroj nemusí nutně vyhovovat. App Store naštěstí nabízí poměrně širokou škálu alternativ. Jednou z nich je Amerigo File Manager, na který se blíže podíváme v našem dnešním článku.

Vzhled

Po prvním spuštění aplikace Amerigo File Manager se nejprve ve stručnosti seznámíte s jejími základními funkcemi a schopnostmi. Ve spodní části hlavní obrazovky aplikace pak najdete lištu s tlačítky pro přehled složek, přehled stahování a nahrávání, vytvoření virtuální složky a pro přechod do nastavení. V horní části obrazovky se nachází karty pro přepínání mezi lokálním a cloudovým úložištěm.

Funkce

Aplikace Amerigo File Manager umožňuje ukládání a pokročilou zprávu složek a souborů nejrůznějšího typu, a to jak přímo na iPhonu, tak i na cloudových úložištích. Nabízí propojení s aplikacemi ve vašem iPhonu – počínaje Fotkami, přes e-mailové aplikace až po nativní Soubory. Virtuální složky si v aplikaci můžete rozdělit podle zdroje, v rámci Amerigo File Manager můžete také komprimovat i dekomprimovat soubory. Součástí aplikace je nástroj pro úpravu PDF dokumentů, Amerigo File Manager nabízí podporu všech typů souborů kancelářského balíčku MS Office. Složky s citlivým obsahem můžete v aplikaci zabezpečit PIN kódem, součástí aplikace je také webový prohlížeč. Aplikace Amerigo File Manager je ke stažení zdarma, za 79 korun měsíčně s týdenní bezplatnou zkušební lhůtou získáte prémiovou verzi bez reklam, s možností neomezeného počtu cloudových úložišť, funkcí správy externích zařízení, možností importu z galerie a dalšími bonusovými funkcemi.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.