Zavřít reklamu

Phil The Pill, Platypus: Fairy tales for kids a Word Forward. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Phil The Pill

Jestliže hledáte nějakou zábavnou hru s parádním příběhem, která zároveň lehce otestuje vaše logické přemýšlení, tak byste rozhodně neměli přehlédnout dnešní akci na titul Phil The Pill, jenž je k dostání zcela zdarma. V této adventuře na vás čeká 96 úrovní, ve kterých budete muset různě skákat, bojovat, házet bomby a podobně. Vaším cílem je přitom zachránit vaši rodnou zem před útočníkem jménem Hank The Stank.

  • Původní cena: 129 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci Phil The Pill stáhnete kliknutím zde


Platypus: Fairy tales for kids

Další zajímavou aplikací je Platypus: Fairy tales for kids. Jak je už z názvu patrné, tento program je určen primárně pro děti, kterým vypráví interaktivní příběh o důležitosti přátelství a dalších záležitostech. Hra je každopádně kompletně v angličtině a je tedy nutná přítomnost rodiče či starší osoby.

  • Původní cena: 79 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci Platypus: Fairy tales for kids stáhnete kliknutím zde


Word Forward

Hledáte nějakou zábavnou hru, se kterou byste si mohli zpříjemnit kupříkladu dlouhé večery a zároveň se při samotném hraní zdokonalit v angličtině? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, určitě byste neměli přehlédnout Word Forward. V této hře se před vámi objeví tabulka o rozměrech 5×5 s různými písmenky, kde budete muset hledat anglická slovíčka.

  • Původní cena: 79 Kč
  • Aktuální cena: 25 Kč

Aplikaci Word Forward stáhnete kliknutím zde

Témata: , , , , ,
.