Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

sPlayer

Zakoupením aplikace sPlayer získáte perfektní multimediální přehrávač, který si poradí s téměř jakýmkoliv dnes používaným formátem a samozřejmě nabízí podporu pro AirPlay. Tímto způsobem můžete v jednoduchosti přehrávat váš obsah i na jablečnou televizi.

Pixel Cup Soccer 16

Co takhle si na velké obrazovce dopřát retro zážitek a zahrát si klasický fotbálek s takzvanou pixelovou grafikou? V takovém případě byste neměli přehlédnout aplikaci Pixel Cup Soccer 16, ve které si můžete vyzkoušet přátelský zápas, turnaj, nebo si jen ze srandy dát penalty.

Verto Studio 3D

Aplikace Verto Studio 3D funguje jako samostatné studio pro 3D modelování, které nabízí řadu potřebných funkcí a rozsáhlé možnosti. Pokud se tedy zajímáte o 3D modelování a rádi byste se v něm zlepšili, nebo zkrátka hledáte vhodnou alternativní aplikaci, Verto Studio 3D by mohlo stát za to.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více