Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Hyperforma

Považujete se za fanouška her, které skrývají spoustu tajemství a staví před vás spoustu záhad? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, možná by vás mohla zaujmout hra Hyperforma. V té se totiž ocitnete v 256 let vzdálené budoucnosti, kde veškerá lidská civilizace již vymizela. Vaším úkolem bude odhalit sérii záhad a odkrýt tak celé tajemství.

Chuggington – We are the Chuggineers

Hra Chuggington – We are the Chuggineers cílí předecším na děti, který přináší spoustu zábavy na velké obrazovce. V této hře totiž budete ovládat různé vláčky, jež jezdí po kolejích a sbírají různé bodíky. Vaším úkolem bude plnit různé výzvy, vyhýbat se překážkám a sbírat zmiňované body.

The Robot Factory by Tinybop

Další herní titul, který si zde dnes uvedeme, a který je taktéž určen primárně pro děti, je The Robot Factory by Tinybop. V této hře si totiž budete moci pohrát s těmi nejrůznějšími roboty. Vaším úkolem totiž bude, abyste jednotlivé roboty dokázali postavit a následně je také otestovat.

Témata: , , , ,

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.