Zavřít reklamu

Star Walk Kids: Astronomy Game, OK Golf a Castles board game. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Star Walk Kids: Astronomy Game

Stažením aplikace Star Walk Kids: Astronomy Game si přijdete na úžasný nástroj, který je primárně určen pro menší děti, kterým vysvětluje základy astronomie. Tento program je vybaven notnou dávkou cenných informací o fungování naší Sluneční soustavy, jež dokáže podat v zábavné formě. Vše je ale samozřejmě v angličtině, a proto je nutná přítomnost starší osoby.

OK Golf

Určitě jste již několikrát narazili na nejrůznější hry, ve kterých jste si mohli vychutnat golf na několik způsobů. Do této kategorie spadá i titul OK Golf. Ten si můžete dokonce zahrát i na vaší jablečné televizi, kde na vás čeká i možnost hraní v režimu pro více hráčů. Vychutnat si tak můžete parádní grafiku a skvělou hratelnost přímo z vašeho obýváku.

Castles board game

Fanoušky klasických deskových her by mohla potěšit dnešní sleva na Castles board game. V tomto titulu pro dva až čtyři hráče se postavíte do role budovatele, kdy budete muset stavět nejrůznější hrady, cesty, kláštery a podobně, za které následně získáváte body. Vítězem se poté pochopitelně stává hráč s největším počtem bodů a hrát můžete on-line nebo proti počítači.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více