Zavřít reklamu

Kingdom: New Lands, Remote Drive for Mac a Go Rally. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Kingdom: New Lands

Po delší době se nám do akce vrátila velice oblíbená, strategická hra Kingdom: New Lands. V tomto titulu se zhostíte role monarchy a vaším úkolem bude, abyste úplně od nuly vybudovali své království. Budete totiž muset zabezpečit občany, pracovat na obraně a neustále objevovat nové země. Dávejte si ale pozor. Jakmile zajde slunce, setkáte se s řadou nejrůznějšího nebezpečí.

Remote Drive for Mac

Stažením aplikace Remote Drive for Mac získáte parádní nástroj, s jehož pomocí dokážete v okamžiku propojit váš iPhone, iPad či třeba Apple TV s jablečným počítačem. Díky tomu si můžete například přímo v televizi procházet soubory uložené na vašem Macu a případně je rovnou přehrát.

Go Rally

Milovníkům aut, motosportu a závodních her by rozhodně neměla uniknout stále probíhající akce na oblíbenou hru Go Rally. V tomto titulu se zhostíte role řidiče rallye speciálu, kdy vaším úkolem bude zajet na nejrůznějších tratí co možná nejlepší čas. Zároveň máte skvělou příležitost pro tvorbu vlastních tratí a hrát můžete i on-line.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více