Zavřít reklamu

Kingdom: New Lands, Dandara Trials of Fear Edition a Stash2Go. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Kingdom: New Lands

Po delší době se v akci opět objevila oblíbená hra Kingdom: New Lands, ve které se zhostíte role monarchy, který musí z ničeho vybudovat prosperující království. Zároveň samozřejmě budete muset zabezpečit vaše občany, průběžně pracovat na obraně a objevovat nové země. Dávejte si ale pozor. Jakmile nastane noc, setkáte se s nejrůznějším nebezpečím.

Dandara Trials of Fear Edition

Ve hře Dandara Trials of Fear Edition se ocitnete v hrozivém světě, který se nachází na kraji kompletního kolapsu. Kdysi svobodní občané jsou totiž nyní uvězněni a poslední nadějí na spásu je takzvaná Dandara. Během hraní tedy budete objevovat řadu úchvatných lokací, bojovat se zákony gravitace, a zároveň postupně odhalovat hrozivá tajemství, která vám poodhalí, co za zmiňovanou zkázou stojí.

Stash2Go

Zakoupením aplikace Stash2Go získáte parádní nástroj, který primárně cílí na milovníky pletení a háčkování. Tento program vám totiž udělí přístup do komunity Ravelry, ve které na vás čeká řada nejrůznějších návodů, vzorů, detailně zpracovaných postupů a dalších, díky čemuž své schopnosti dokážete posunout kupředu.

Témata: , , ,

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.