Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a  hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si přímo v  App Storu před stažením ověřit, zdali je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku.

Aplikace a hry na iOS

Kathy Rain

Příběh hry Kathy Rain se odehrává v devadesátých letech minulého století a vaším úkolem bude vyřešit veškeré otázky, které vás během hraní napadnou. V této hře se totiž ocitnete v roli motorkářky, která se po dlouhých letech vrací do rodného města. Problémem však je, že tento návrat v ní vyvolává spoustu otázek a ona ví, že něco není jak má být.

Safety Photo+Video

Jestliže ve svém telefonu nebo iPadu máte uložené nějaké fotografie či videa, která nechcete, aby někdo viděl, aplikace Safety Photo+Video by vám měla více než pomoct. Tato appka totiž dokáže zabezpečit vybrané snímky a videa a dostat se k nim můžete až po zadání kódu, nebo autentizace pomocí Touch ID nebo Face ID.

Kingdom: New Lands

Ve hře Kingdom: New Lands se zhostíte role monarchy, jehož hlavním úkolem je vybudovat perfektně fungující a prosperující království. Toho budete muset dosáhnout absolutně od nuly a měli byste si v plnění tohoto úkolu pospíšit, jelikož v noci se z temnot prodírají ty nejrůznější příšery, které vám rozhodně s budováním království nepomohou.

Aplikace a hry na macOS

One Chat All-in-One Messenger

Uvažovali jste někdy o tom, že byste všechny vaše chatovací aplikace vyměnili za jednu? Tohoto můžete dosáhnout zakoupením aplikace One Chat All-in-One Messenger, v rámci které můžete využívat například WhatsApp, Facebook Messenger, Skype, Slack, Discord a spoustu dalších.

Wifi Signal Strength Explorer

S aplikací Wifi Signal Strength Explorer můžete snadno zjistit, jak si vede vaše bezdrátové připojení k síti WiFi, a to přímo pomocí jednoho kliknutí do horního menu baru. Tam nám totiž appka dokáže prozradit například sílu signálu a spoustu dalších a důležitých věcí.

Photo Art Filters: DeepStyle

Aplikace Photo Art Filters: DeepStyle slouží pro úpravu vašich fotografií, kterou zvládá naprosto bravurně. O vše se totiž postará umělá inteligence a automaticky vyhodnotí, jaký design na vaši fotografii aplikovat. Samozřejmě appka funguje i tak, že si vše můžete nastavit sami a nemusíte se spoléhat na zmiňovanou umělou inteligenci.

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.