Zavřít reklamu

Castles board game, Hover Disc 3 – The Partygame a It’s About Time! To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Castles board game

Považujete se za milovníka klasických deskových her? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, možná by vás mohl zaujmout titul Castles board game, která je určena pro dva až čtyři hráče. Prakticky musíte stavět hrad, cesty a kláštery. Body poté sbíráte za panáčky na vašich políčkách. Hrát můžete buďto on-line nebo proti počítači.

  • Původní cena: 99 Kč
  • Aktuální cena: 25 Kč

Aplikaci Castles board game stáhnete kliknutím zde


Hover Disc 3 – The Partygame

Pokud naopak máte raději zábavné hry pro více hráčů, zbystřete. Do akce totiž zavítal titul Hover Disc 3 – The Partygame, který kombinuje sporty jako boccia, curling a biliard. V této hře se utkáte on-line se třemi protivníky, přičemž vaším cílem pochopitelně bude, abyste dokázali získat co možná nejvíce bodů. Zároveň se můžete utkat s vašimi přáteli přímo v obýváku.

  • Původní cena: 79 Kč
  • Aktuální cena: 25 Kč

Aplikaci Hover Disc 3 – The Partygame stáhnete kliknutím zde


It’s About Time!

Aplikace It’s About Time! má pouze jednu nesmírně jednoduchou funkci, díky které dokáže skvěle ozvláštnit prostředí vaší domácnosti. Tento program totiž promění vaši jablečnou televizi v perfektně stylové hodiny, kdy zkrátka na velké obrazovce bude ukazovat aktuální čas.

  • Původní cena: 25 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci It’s About Time! stáhnete kliknutím zde

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více