Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Sprocket

Pokud hledáte nějakou nenáročnou, oddechovou a relaxující hru, tak byste rozhodně neměli přehlédnout oblíbený titul Sprocket. V této hře budete ovládat maličkou kuličku a vaším cílem je, abyste se dokázali jakoby dostat co nejdále od samotného středu. S kuličkou ale můžete přejít pouze do pohybujících se útvarů. Pokud totiž vyjedete do prázdnoty, hra pro vás končí.

Vectronom

Vectronom potěší především milovníky logických her. V této hře se totiž budete s vaší krychličkou procházet skrze zajímavé trasy, které vám dokáží náramně zavařit mozek. Součástí titulu je také nádherný soundtrack, jež vám celé hraní dokáže náramně zpříjemnit.

Second Canvas Mauritshuis

Považujete se za milovníky umění a fascinuje vás například Mořicův dům? Jedná se totiž o státní sbírku s uměleckými díly od Rembrandta a dalších umělců. Stažením aplikace Second Canvas Mauritshuis získáte perfektní nástroj, který vám zmiňovaná díla odhalí, a to dokonce ve vysokém rozlišení.

Témata: , ,

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více