Zavřít reklamu

She Sees Red, Mars Info a OK Golf. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

She Sees Red Interactive Movie

V dnešní době se stále větší popularitě těší takzvané interaktivní filmy, které působí jako hra. V takovýchto titulech totiž ovládáte chování postav ve zmiňovaném filmu, podle čehož ovlivňujete další vývoj samotného příběhu a samozřejmě i závěr. Přesně tohle vám dokáže nabídnout i She Sees Red Interactive Movie, kde se zhostíte role detektiva a vydáte se na vyřešení velice zvláštní záhady.

Mars Info

Jestliže se zajímáte o astronomii, rádi se učíte nové věci o vesmíru a fascinuje vás rudá planeta neboli Mars, tak byste rozhodně neměli přehlédnout dnešní slevu na aplikaci Mars Information. Tento program vám umožní prozkoumávat zmiňovanou planetu a poskytne vám tak řadu cenných informací.

OK Golf

Hraní golfu dokáže být parádně uklidňující a taktéž se jedná o skvělou zábavu. Pravděpodobně jste se již setkali s některými mobilními hrami, ale co takhle přenést golf do větších rozměrů a zahrát si ho rovnou na vaší televizi? Tohle vám umožní OK Golf, který nabízí perfektní grafiku, skvělé funkce a dokonce i multiplayer.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.