Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Animal Math Preschool Math Games for Kids Math App

Matematika je obzvláště v dnešní době velice důležitá a je potřeba s ní začít co možná nejdříve. S tímto úkolem vám dokáže pomoci aplikace Animal Math Preschool Math Games for Kids Math App. V rámci této hry se totiž podíváte na farmy, kde své dítě naučíte počítat zábavnou formou.

IPTVX

V dnešní době televizi pomalu ale jistě nahrazuje internet. To dokazuje především popularita streamovacích služeb. Určitě se ale jednou za čas ocitnete v situaci, kdy byste na nějaký ten televizní kanál koukli. S tímto vám dokáže pomoci aplikace IPTVX, která slouží pro sledování internetových televizí a navíc se designem nechala inspirovat u populárního Netflixu.

Sprocket

Ve hře Sprocket budete ovládat maličkou tobolku, která má před sebou jediný úkol. Začínáte totiž úplně uprostřed různého kruhu a vaším úkolem je, abyste se od středu dostali co možná nejdál. To ale nebude jen tak. Vždy totiž můžete přestoupit z jednoho kruhu do druhého. Pokud kruh opustíte a vpadnete tak do prázdnoty, hra končí.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více