Zavřít reklamu

Crypt of the NecroDancer, Dark Wave a Phil The Pill. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Crypt of the NecroDancer

Jestliže se považujete za fanouška tradičních rogue like her, které vás na první pohled nadchnou ikonickou retro grafikou, tak byste určitě neměli přehlédnout titul Crypt of the NecroDancer. V rámci této hry se budete muset velice pozorně zaposlouchat do samotné hudby, kdy se budete muset hýbat do rytmu a doplňovat tak samotný beat.

  • Původní cena: 99 Kč
  • Aktuální cena: 49 Kč

Aplikaci Crypt of the NecroDancer stáhnete kliknutím zde


Dark Wave

Zakoupením aplikace Dark Wave získáte parádní hru, která vám dokáže poskytnout až hodiny dlouhé zábavy. Čeká na vás totiž pět odlišných kapitol a rovnou padesát postupně se ztěžujících úrovní. Budete totiž ovládat maličkou kuličkou, se kterou budete muset postupovat po dráze a případně i čelit různým nepřátelům.

  • Původní cena: 49 Kč
  • Aktuální cena: 25 Kč

Aplikaci Dark Wave stáhnete kliknutím zde


Phil The Pill

Dnešní článek si zakončíme zajímavou hrou s parádním příběhem, která zároveň otestuje vaše logické myšlení. Do akce totiž vstoupil titul Phil The Pill, ve kterém na vás konkrétně čeká 96 propracovaných úrovní. Vaším úkolem je bude překonat pomocí skákání, soubojů, házení bomb a dalších úkolů, přičemž vaším hlavním cílem je, abyste dokázali zachránit vaši rodnou zem před útočníkem jménem Hank The Stank.

  • Původní cena: 129 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci Phil The Pill stáhnete kliknutím zde

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více