Zavřít reklamu

Cosmicast, Mindkeeper : The Lurking Fear a Reaction Timer Game. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Cosmicast

Jestliže se řadíte mezi milovníky různých podcastů a hledáte vhodného klienta, tak byste rozhodně neměli přehlédnout program Cosmicast. Tato aplikace tedy funguje jakožto klient pro přehrávání podcastů a na první pohled vás dokáže zaujmout parádní design a uživatelské prostředí. Vzhledově totiž nástroj kopíruje design nativních jablečných aplikací.

Mindkeeper : The Lurking Fear

Pokud máte rádi logické hry s hororovým podtónem, zbystřete. V akci se totiž znovu objevila vcelku oblíbená hra Mindkeeper : The Lurking Fear, ve které se ujmete role speciálního vyšetřovatele jménem H. Joyce. Následně se vydáte na průzkum nesmírně nebezpečných bažin, kde na vás čeká nepředstavitelné nebezpečí. Zvládnete to?

Reaction Timer Game

Chtěli byste otestovat své reflexy, případně na nic zapracovat? Jestli jste si na tuto otázku odpověděli ano, rozhodně by vám neměla uniknout nabídka na aplikaci Reaction Timer Game. V této hře vám poběží odpočet, přičemž vaším úkolem bude stisknout příslušné tlačítko přesně v okamžik, kdy zmiňovaný odpočet narazí na nulu.

Témata: , , , ,

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.