Zavřít reklamu

Hyperforma, Mindkeeper : The Lurking Fear a Super Hydorah. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Hyperforma

Pokud se považujete za milovníka kvalitních adventur, ve kterých na vás čeká báječný příběh, tak byste rozhodně neměli přehlédnout dnešní akci na titul Hyperforma. V této hře se přesunete o 256 let do budoucnosti, kde se již nenachází žádná civilizace, ale alespoň za sebou zanechala prastarou síť. Vaším úkolem bude síť prozkoumat a odhalit tak řadu tajemství.

Mindkeeper : The Lurking Fear

Po delší době do akce znovu zavítala vcelku oblíbená a strašidelná adventura Mindkeeper : The Lurking Fear, ve které se zhostíte role vyšetřovatele jménem H. Joyce a vydáte se na průzkum tajuplných bažin. Na tomto místě ale narazíte na prapodivné a supernaturální nebezpečí, se kterým se budete muset vypořádat.

Super Hydorah

Zakoupením hry Super Hydorah získáte parádní titul, který vás dokáže doslova přenést zpět v čase. Konkrétně se tedy jedná o galaktickou střílečku, kdy budete čelit nejrůznějším nepřátelům a vaším úkolem bude zachránit celou galaxii. Vše doplňuje úžasná retro grafika, která vás skvěle vtáhne do samotného hraní.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více