Zavřít reklamu

Phantom P.I., Star Walk Kids: Astronomy Game a Breadhead Game. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Phantom P.I.

Ve hře Phantom P.I. na vás čeká pořádné dobrodružství plné nejrůznějších tajemství, podvodů a notné dávky nebezpečí. Zhostíte se totiž role postavy, které se přezdívá Phantom PI, a vaším hlavním úkolem bude zachránit nemrtvou osobu. Konkrétně jde o známého rockera jménem Marshall Staxx, který bohužel skončil v takzvané zombie podobě. Bude tedy jen na vás, abyste nastolili mír a zajistili mu věčný odpočinek.

Star Walk Kids: Astronomy Game

Astronomie nám poskytuje spoustu zajímavých informací a ještě více zajímavějších otázek. Aplikace Star Walk Kids: Astronomy Game je přímo určena pro děti, které hravou formou učí základy této vědy a dokáže jim poskytnout notnou dávku cenných informací o fungování naší Sluneční soustavy.

Breadhead Game

Jestliže hledáte nějakou jednoduchou karetní hru, kterou byste si mohli užít i na vaší jablečné televizi, zbystřete. Sáhnout totiž můžete po hře Breadhead Game, která je založena na principech karetní hry Palace. V této hře se utkáte s dvěma protivníky (ovládaní počítačem) a vítězem se stává ten, kdo se jako první zbaví všech karet.

Breadhead Game
Zdroj: apps.apple.com

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více