Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Phrase Party

Hledáte nějakou zábavnou a lehce logickou hru, kterou byste si mohli zahrát například při večírku s vašimi přáteli? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak byste rozhodně neměli přehlídnout titul Phrase Party. V této hře si totiž zvolíte kategorii slov a vaši přátelé budou muset slovo či frázi uhodnout.

Couch to Fit

Chtěli byste začít žít zdravěji, shodit nějaké to kilo navíc a začít s redukcí hmotnosti? V takovém případě se bez cvičení zkrátka neobejdete. S tím vám naštěstí dokáže perfektně pomoci aplikace Couch to Fit, která má pro vás několik nachystaných cvičení a dokáže vám v mnoha ohledech perfektně poradit.

Dogfight Elite

Ve hře Dogfight Elite se zhostíte bojových letadel z období první a druhé světové války. To ale samozřejmě není všechno. Mimo letadel usednete také do tanku a mnohdy si vyzkoušíte i roli výsadkáře, kdy z letadla vyskočíte a budete pokračovat jako pěšák. Jak titul vypadá a funguje si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více