Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Kids Concepts

Aplikace Kids Concepts cílí především na rodiny s malými dětmi. Tato aplikace vám totiž pomůže s tvorbou výukových kartiček (něco jako flash cards), pomocí kterých si děti daleko snadněji zapamatují řadu nejrůznějších věcí. Kids Concepts vám navíc pomůže při učení nových anglických slovíček, protože každé slovo můžete přehrát skrze Siri a poslechnout si tak jeho fonetiku.

Breadhead Game

Jestliže se považujete za fanouška karetních her a znáte hru Palace, možná by vás mohla zaujmout aplikace Breadhead Game. Ta totiž přímo vychází ze zmiňovaného Palace a položí vás do hry proti třem ostatním hráčům, kteří jsou ovládáni umělou inteligencí.  Vaším úkolem je, abyste se jako první zbavili všech vašich karet.

Breadhead Game
Zdroj: apps.apple.com

Couch to Fit

Nikdo z nás by neměl opomínat pravidelný a zdravý pohyb, jenž je pro nás velice potřebný. Tuto činnost si můžete usnadnit například aplikaci Couch to Fit, pomocí které můžete cvičit přímo z pohodlí vašeho domova. Aplikace vám nabídne několik sedmiminutových cvičení, čímž vás posune na kompletně novou úroveň.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více