Zavřít reklamu

Stash2Go, Ball Breaker a Crypt of the NecroDancer. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Stash2Go

Aplikace Stash2Go cílí především na milovníky pletení a háčkování. Tento program vám totiž dodá přístup do komunity zvané Ravelry, díky čemuž si budete moci projít ty nejrůznější vzory, návody, postupy a řadu dalších záležitostí, které vás dokáží posunout kupředu.

Ball Breaker

Hledáte spíše nějakou jednoduchou, oddechovou hru, která by vás ale přesto dokázala náramně zabavit? Pokud ano, určitě byste měli přinejmenším vyzkoušet titul Ball Breaker, ve kterém s pomocí gravitace a fyziky budete ovládat kuličku, s jejíž pomocí musíte rozbíjet jednotlivé bloky. Jak to celé vypadá a funguje si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

Crypt of the NecroDancer

Na své si dnes přijdou i fanoušci tradičních rogue like her. Těm by se mohla zalíbit akce na zajímavou hru Crypt of the NecroDancer, která se na první pohled vyznačuje svou ikonickou retro grafikou. V tomto titulu se budete muset velice pozorně zaposlouchat do rytmus samotné hudby a podle toho se pohybovat.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více