Zavřít reklamu

Stash2Go, Dark Wave a OK Golf. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Stash2Go

Aplikace Stash2Go cílí především na milovníky pletení a háčkování. Tento program vám totiž dodá přístup do komunity zvané Ravelry, díky čemuž si budete moci projít ty nejrůznější vzory, návody, postupy a řadu dalších záležitostí, které vás dokáží posunout kupředu.

Dark Wave

Do akce také zavítala hra Dark Wave. V tomto titulu procvičíte především váš postřeh, protože budete muset následovat dráhu na různých úrovních. Hra konkrétně nabízí 5 různých kapitol a 50 úrovní. Jak Dark Wave vypadá si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

OK Golf

Jestliže hledáte nějakou parádní a zábavnou hru s úchvatným grafickým zpracováním, možná by vás mohl zaujmout titul OK Golf. Jak již samotný název napovídá, samozřejmě se jedná o klasický golf a vaším úkolem tedy bude dostat míček do jamky, a to pomocí co možná nejméně odpalů.

Témata: , , ,
.