Zavřít reklamu

Hack RUN, Hover Disc 3 – The Partygame a Cosmicast. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Hack RUN

Ve hře Hack RUN se zhostíte role profesionálního hackera, který se musí dostat k datům znepřátelené organizace. Pokud si pamatujete na starší operační systémy jako DOS či UNIX, tak si tuto hru parádně užijete. Samotné hackování totiž probíhá za pomocí příkazů ze zmiňovaných systémů, kdy se postupným následováním stop a indicií dostanete k zajímavým informacím.

  • Původní cena: 25 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci Hack RUN stáhnete kliknutím zde


Hover Disc 3 – The Partygame

Do akce také znovu zamířila oblíbená hra pro více hráčů, která nese název Hover Disc – The Partygame, která kombinuje sporty jako boccia, curling a biliard. V tomto titulu se utkáte on-line se třemi protivníky, přičemž vaším cílem pochopitelně bude, abyste dokázali získat co možná nejvíce bodů. Zároveň se můžete utkat s vašimi přáteli přímo v obýváku.

  • Původní cena: 79 Kč
  • Aktuální cena: 25 Kč

Aplikaci Hover Disc 3 – The Partygame stáhnete kliknutím zde


Cosmicast

Jestliže se řadíte mezi milovníky různých podcastů a hledáte vhodného klienta, tak byste rozhodně neměli přehlédnout program Cosmicast. Tato aplikace tedy funguje jakožto klient pro přehrávání podcastů a na první pohled vás dokáže zaujmout parádní design a uživatelské prostředí. Vzhledově totiž nástroj kopíruje design nativních jablečných aplikací.

  • Původní cena: 129 Kč
  • Aktuální cena: 79 Kč

Aplikaci Cosmicast stáhnete kliknutím zde

.