Zavřít reklamu

To the Moon, Hypeforma a Vectronom. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

To the Moon

Ve hře To the Moon budete hrát za dva doktory, kteří se rozhodli naplnit poslední přání umírajícího muže. Tito dva doktoři se totiž živí tím, že lidem dopřejí „další život,“ který se ale odehrává pouze v jejich hlavě. To the Moon ale skrývá spoustu tajemství a různých hádanek, jenž zcela mění děj hry a doslova vás vtáhnou do děje.

  • Původní cena: 129 Kč (49 Kč)

Hyperforma

Pokud se považujete za milovníka kvalitních adventur, ve kterých na vás čeká báječný příběh, tak byste rozhodně neměli přehlédnout dnešní akci na titul Hyperforma. V této hře se přesunete o 256 let do budoucnosti, kde se již nenachází žádná civilizace, ale alespoň za sebou zanechala prastarou síť. Vaším úkolem bude síť prozkoumat a odhalit tak řadu tajemství.

  • Původní cena: 129 Kč (49 Kč)

Vectronom

Řadíte se mezi milovníky logických her, které jsou navíc obohaceny o kvalitní soundtrack? V takovém případě byste rozhodně neměli přehlédnout aktuálně probíhající akci na titul Vectronom. V této hře se budete pohybovat v rytmu hrající hudby a vaším úkolem bude úspěšně projít všechny úrovně.

  • Původní cena: 79 Kč (49 Kč)
Témata: , , ,
.