Zavřít reklamu

Vectronom, Hack RUN a Dandara Trials of Fear Edition. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Vectronom

Řadíte se mezi milovníky logických her, které jsou navíc obohaceny o kvalitní soundtrack? V takovém případě byste rozhodně neměli přehlédnout aktuálně probíhající akci na titul Vectronom. V této hře se budete pohybovat v rytmu hrající hudby a vaším úkolem bude úspěšně projít všechny úrovně.

Hack RUN

Ve hře Hack RUN se zhostíte role profesionálního hackera, který se musí dostat k datům znepřátelené organizace. Pokud si pamatujete na starší operační systémy jako DOS či UNIX, tak si tuto hru parádně užijete. Samotné hackování totiž probíhá za pomocí příkazů ze zmiňovaných systémů, kdy se postupným následováním stop a indicií dostanete k zajímavým informacím.

Dandara Trials of Fear Edition

Ve hře Dandara Trials of Fear Edition se ocitnete v hrozivém čase, kdy se celý svět nachází na zlomku kolapsu. Kdysi svobodní občané jsou nyní uvěznění, avšak stále se zde nachází naděje jménem Dandara. Při hraní budete muset objevovat zajímavé lokace, porážet zákony gravitace a odhalit hrůzostrašné tajemství, které za vším stojí.

Témata: , , , , ,
.