Zavřít reklamu

Hack RUN, Vectronom a Star Walk Kids: Astronomy Game. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Hack RUN

Ve hře Hack RUN se zhostíte role profesionálního hackera, který se musí dostat k datům znepřátelené organizace. Pokud si pamatujete na starší operační systémy jako DOS či UNIX, tak si tuto hru parádně užijete. Samotné hackování totiž probíhá za pomocí příkazů ze zmiňovaných systémů, kdy se postupným následováním stop a indicií dostanete k zajímavým informacím.

Vectronom

Pokud se považujete za fanouška logických her, které nabídnou dlouhé hodiny zábavy, zbystřete. Do akce se totiž dostal titul Vectronom. Při hraní budete muset hledat cestu v neustále se měnícím světě, přičemž si budete muset udržet rychlost v rytmu hudby.

Star Walk Kids: Astronomy Game

Astronomie je bezesporu velice zajímavou vědou, která nám nastiňuje informace o fungování vesmíru. Stažením aplikace Star Walk Kids: Astronomy Game získáte parádní nástroj, který hravou formou dětem vysvětluje základy zmiňované astronomie a poskytuje řadu cenných informací o fungování naší sluneční soustavy.

Témata: , , , , ,
.