Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

DMD Panorama

Panoramatické snímky mají bezpochyby své kouzlo a téměř každý z nás je miluje. Pokud se i vy řadíte do této skupiny nadšenců, možná by vás mohla zaujmout aplikace DMD Panorama. V té si totiž přímo na jablečné televizi budete moci prohlédnout rozsáhlou galerii s různými panoramaty a navíc získáte možnost přispět do databáze vlastními snímky.

Pixel Cup Soccer 16

Jak již samotný název napovídá, zakoupením aplikace Pixel Cup Soccer 16 získáte parádní fotbalovou hru pro vaši Apple TV. Tato hra nabízí perfektní retro grafiku a umožní vám hrát buďto přátelská utkání, jednotlivé turnaje, nebo se můžete zabavit u penaltového rozstřelu.

Buddy & Me: Dream Edition

Vydejte se do snové říše spolu s vaším magickým kamarádem jménem Buddy. Přesně o tohle jde ve hře Buddy & Me: Dream Edition, která vypráví skvělý příběh o přátelství mladého kluka a jeho kouzelného tvora. Vaším úkolem bude létat skrze říši snů a sbírat hvězdičky, jež fungují jako body.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více