Zavřít reklamu

Reflexes – Activities at Home, Rivets – rugged watch faces a Watch 4 my Phone – Lost Alert. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Reflexes – Activities at Home

Nedávno do akce vstoupila oblíbená aplikace Reflexes – Activities at Home, která dokáže parádním způsobem otestovat vaše reflexy a případně vám pomůže je vylepšit. Nyní se program dočkal dalšího zlevnění, díky čemuž si jej nyní můžete stáhnout zcela zdarma.

Rivets – rugged watch faces

Jestliže hledáte nějaký způsob, jak byste si mohli upravit či různě přizpůsobit ciferníky na vašich jablečných hodinkách k obrazu svému, zbystřete. Poměrně zajímavé řešení představuje aplikace Rivets – rugged watch faces, které vaše Apple Watch promění do industriální staronové podoby. Umožní vám totiž do ciferníků přidat nejrůznější šrouby, nýty a ostatní.

Watch 4 my Phone – Lost Alert

Aplikace Watch 4 my Phone – Lost Alert představuje skvělé řešení, s jehož pomocí můžete předejít ztrátě vašeho iPhonu. Tento nástroj totiž monitoruje polohu a stav vašeho jablečného telefonu pokaždé, kdy zvednete vaše zápěstí. Díky tomu si tak následně můžete projít poslední známé lokace telefonu, budete dostávat notifikace v případě nízké baterie a získáte tak podstatně lepší přehled o stavu vašeho iPhonu.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více