Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a  hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si přímo v  App Storu před stažením ověřit, zdali je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku.

Aplikace a hry na iOS

Lux DLX 3 – Map Conquest Game

Strategická hra DLX 3 – Map Conquest Game se svým způsobem velice podobá deskové hře Risk od Hasbra, avšak podle slov vývojářů je o poznání lepší. V této hře bude vašim jediným úkolem dobýt celý svět a vytvořit tak největší území všech dob. Pro naplnění cíle si musíte zvolit co možná nejlepší taktiku, avšak pokud selžete, budete muset začínat opět od nuly.

CalcFast

Na první pohled se může zdát patrné, že je aplikace CalcFast pouze obyčejnou kalkulačkou. Toto tvrzení samozřejmě není daleko od pravdy, avšak CalcFast se oproti své konkurenci může pyšnit například podporou 3D Touche, podporou Dark Modu, lze nastavit tak, že jeho používání nepřekryje vaše aplikace a navíc jej můžete využít i na jablečných hodinkách Apple Watch.

Easy Spending – Expanse Tracker

S pomocí aplikace Easy Spending – Expanse Tracker budete mít daleko lepší přehled o vašich financích a získáte tak i možnost ušetřit. Jakmile totiž získáte detailní přehled o vašich výdajích, tak při příštím nákupech si některé položky pořádně rozmyslíte.

Aplikace a hry na macOS

Simple Pyramids

Pomocí aplikace Simple Pyramids se děti mohou velice jednoduše a vcelku hravě naučit sčítání a odčítání. Hlavním aspektem aplikace jsou totiž pyramidy složené z bloků, kdy číslo bloku je součtem dvou kostek, které se nacházejí přímo pod ním.

Timer

Utilita Timer vám mimo klasického časovače taktéž nabídne stopky a budík, a to vše přímo na vašem jablečném počítači. Jestliže tedy hledáte spolehlivou a přesnou aplikaci, která nabízí jednu z těchto funkcí, nebo nejlépe rovnou všechny, rozhodně byste se na tuto utilitu měli přinejmenším podívat.

Beyond Space Remastered

Ve hře Beyond Space Remastered se chopíte kormidla vesmírné lodi a vaším úkolem bude ničit nepřátelské lodě. Určitě vás jako hráče taktéž nadchne pozoruhodná grafika, která sice není nijak nejlepší, avšak s hrou si bez problému poradí i starší MacBooky Air.

.