Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Hyperforma

Ve hře Hyperforma se vydáte do vzdálené budoucnosti, kde ji budete přímočaře čelit. Ocitnete se konkrétně o 256 let vpředu jakožto anonymní průzkumník. Probléme ale spočívá v tom, že klasická civilizace kompletně vymřela a zůstala po ní pouze prastará síť. Vaším úkolem bude tento kyberprostor prozkoumat a odhalit řadu záhad, které za sebou nechala zmiňovaná zmizelá civilizace.

Word Forward

Zakoupením aplikace Word Forward získáte parádní edukativní hru, která vás dokáže procvičit v angličtině a navíc rozšířit vaši slovní zásobu. Ve hře na vás totiž čekají různé tabulky, do kterých musíte doplňovat jednotlivá písmenka a tvořit tak z nich slova.

Mindkeeper : The Lurking Fear

Řadíte se mezi milovníky tajuplných a záhadných her? Jestliže jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak byste rozhodně neměli přehlédnout aktuální akci na aplikaci Mindkeeper : The Lurking Fear, ve které se zhostíte role vyšetřovatele jménem H. Joyce a vydáte se na průzkum zvláštního prostředí. Problémem ale je, že na vaší cestě narazíte na širokou škálu nejrůznějších bytostí.

Témata: , , ,
.