Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Pixel Cup Soccer 16

Jestliže se považujete za milovníky sportovních her, tak byste rozhodně neměli přehlédnout titul Pixel Cup Soccer 16. Jak již samotný název napovídá, v této hře si si zahrajete fotbálek, který je doplněn úžasnou retro grafikou. Hrát navíc můžete buďto přátelské zápasy, turnaje, či rovnou penalty.

Verto Studio 3D

Aplikace Verto Studio 3D cílí především na milovníky designu a 3D modelování. S pomocí tohoto nástroje se totiž do tvorby 3D modelů můžete vrhnout rovnou s pomocí vašeho iPhonu a iPadu. Na vaše výtvory se následně můžete podívat přímo na jablečné televizi.

Phantom P.I.

Zakoupením aplikace Phantom P.I. získáte parádní hru, která vás postaví do zajímavého příběhu plného tajemství. V tomto titulu se zhostíte role jednoho z vyšetřovatelů a vaším úkolem bude, abyste dokázali vyřešit sérii záhad, následovali stopy a řešili démonické hádanky.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více