Zavřít reklamu

IPTVX, Pigeon Wings a Dogfight Elite. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

IPTVX

V dnešní době se obrovské popularitě těší streamovací platforma Netflix, která nabízí ten nejrůznější videoobsah a parádní design. Právě designem se nechala inspirovat i aplikace IPTVX. A k čemu vlastně slouží? S pomocí tohoto nástroje se můžete velice pohodlně dívat na internetové televize a rozhodně oceníte pohodlné ovládání.

Pigeon Wings

Jestliže se řadíte mezi milovníky her, ve kterých se okamžitě ocitnete v akci, blíží se zničení světa a vy jste jediní, kdo může tento sled událostí odvrátit, rozhodně byste se měli přinejmenším podívat na hru Pigeon Wings. V této hře totiž hrajete za „obyčejného“ holuba, který je ale jedinou nadějí celého světa a musíte porazit velice mocného titána.

Dogfight Elite

Ve hře Dogfight Elite se zhostíte bojových letadel z období první a druhé světové války. To ale samozřejmě není všechno. Mimo letadel usednete také do tanku a mnohdy si vyzkoušíte i roli výsadkáře, kdy z letadla vyskočíte a budete pokračovat jako pěšák. Jak titul vypadá a funguje si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více