Zavřít reklamu

Teslagrad, Go Rally a Castles board game. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Teslagrad

Ve hře Teslagrad se vydáte do království známého jako Elektropia, kde král vládne tvrdou rukou a bojuje se sektou technologických čarodějů, kteří mají k dispozici masivní věž uprostřed města jménem Teslagrad. Vy se přitom ocitnete v roli mladého ozbrojeného muže a vaším úkolem bude, abyste si dokázali probojovat svou vlastní cestu, čelili různým výzvám a přežili.

Go Rally

Jak již samotný název napovídá, aplikace Go Rally potěší především vášnivé milovníky aut a motosportu. V této hře na vás totiž čekají závody rallye, kdy dokonce budete moci budovat vlastní tratě pro závodění. Titul vám konkrétně nabídne parádní a zábavnou kariéru a možnost hraní on-line.

Castles board game

Považujete se za milovníka klasických deskových her? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, možná by vás mohl zaujmout titul Castles board game, která je určena pro dva až čtyři hráče. Prakticky musíte stavět hrad, cesty a kláštery. Body poté sbíráte za panáčky na vašich políčkách. Hrát můžete buďto on-line nebo proti počítači.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více