Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Patterns & Shapes : Ibbleobble

Pokud doma máte dítě v předškolním věku, možná by se vám mohla hodit aplikace Patterns & Shapes : Ibbleobble. Tato aplikace totiž děti zábavnou formou učí různé vzory, modely a tvary. V níže přiložené galerii si můžete prohlédnout, jak samotná  aplikace vypadá a funguje.

Remote Drive for Mac – Pro

S pomocí aplikace Remote Drive for Mac – Pro můžete velice jednoduše a spolehlivě propojit vaše mobilní zařízení s Macem. Touto formou můžete přímo na Apple TV procházet multimediální obsah, který máte uložený na vašem MacBooku a případně jej rovnou přehrát.

Sprocket

Hledáte nějakou jednoduchou, a přesto zábavnou hru, která by vás dokázala parádně zabavit? V takovém případě byste se přinejmenším měli podívat na titul Sprocket. V této hře totiž ovládáte maličkou tečku a vaším úkolem je se dostat co možná nejdále od středu. Problém ale spočívá v tom, že můžete přeskočit pouze do okolních obrazců. Když je netrefíte, hra končí.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více