Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Nucleus

Jestliže hledáte nějaoku akční zábavnou hru, která by se stala ideálním parťákem na dlouhé večery, tak byste se měli přinejmenším podívat na titul Nucleus. V této hře budete létat s vesmírnou loďí, odpalovat kosmické smetí, vozit materiál na vaši domovskou planetu Nucleus, vylepšovat své zbraně a řadu dalších.

Kids Concepts

Stažením aplikace Kids Concepts získáte parádní nástroj určený pro rodiče s menšími dětmi. Aplikace totiž funguje na velice podobné bázi jako populární flash cards. Jednoduše si můžete na malé „papírky“ napsat menší obnos informací, které si dítě následně snáze zapamatuje.

Couch to Fit

Chtěli byste zapracovat na vaší postavě, nabrat nějaké svaly, případně shodit pár kilo, ale nemáte čas na chození do fitness centra? V tomto případě by vám mohla pomoci aplikace Couch to Fit. Ta má pro uživatele přichystáno hned několik různých cvičení, na které se můžete vrhnout rovnou z pohodlí domova.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více