Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Breadhead Game

Jestliže hledáte nějakou jednoduchou karetní hru, kterou byste si mohli užít i na vaší jablečné televizi, zbystřete. Sáhnout totiž můžete po hře Breadhead Game, která je založena na principech karetní hry Palace. V této hře se utkáte s dvěma protivníky (ovládaní počítačem) a vítězem se stává ten, kdo se jako první zbaví všech karet.

Breadhead Game
Zdroj: App Store

Le Parker Extraordinaire

V akční adventuře Le Parker Extraordinaire se chopíte role takzvaného zástupce šéfkuchaře jménem Le Parker a vaší specialitou budou cukrové pusinky. Problém ale nastane v momentě, kdy váš recept, neboli vaše rodinné tajemství, ukradnou. Na cestě za jeho nalezením narazíte na řadu problémů a možná také zachráníte princeznu.

Sprocket

Pokud hledáte nějakou parádní oddechovou hru, která by vás dokázala parádně zabavit, tak by vás mohl zaujmout titul Sprocket. V této hře budete hrát za maličkou bílou kuličku a vaším úkolem bude, abyste se dokázali dostat co nejdál ze středové startovací pozice. Přejít ale můžete pouze do okolních objektů, jinak pro vás hra končí.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více