Zavřít reklamu

Ball Breaker, Asymmetric a The Robot Factory by Tinybop. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Ball Breaker

Jestliže hledáte nějakou jednoduchou hru, která by vás ale dokázala parádně zabavit, tak byste rozhodně neměli přehlédnout dnešní nabídku na Ball Breaker, která je k dostání zcela zdarma. V tomto titulu totiž vaším úkolem bude, abyste za pomocí gravitace a fyziky spolu s kuličkou rozbíjeli jednotlivé bloky.

Asymmetric

Jestliže hledáte nějakou zábavnou hru pro váš iPhone, iPad či Apple TV, která by zároveň dokázala procvičit vaše myšlení, tak byste rozhodně neměli přehlédnout titul Asymmetric. V této hře budete hrát za stvoření jménem Groopert a Groopine, kteří byli uvězněni a rozděleni ve zvláštním komplexu. Vaším úkolem je vyřešit sérii hádanek a dostat tak postavičky opět k sobě.

The Robot Factory by Tinybop

Hra The Robot Factory by Tinybop cílí primárně na menší děti. Tento edukativní titul z vás udělá vrchního inženýra v oblasti robotiky a vaším úkolem bude, abyste jednotlivé roboty navrhli, postavili a následně otestovali. Ze všech svých kousků si následně můžete vytvořit perfektní sbírku.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více