Zavřít reklamu

Kids Concepts, Kids Concepts a Phrase Party. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Kids Concepts

Jestliže znáte takzvané flash cards, jistě víte, že si je studenti nesmírně vychvalují. Jedná se totiž o parádní způsob, pomocí kterého si můžete zapamatovat menší množství dat. Podobně funguje i aplikace Kids Concepts, přičemž cílí především na rodiče s dětmi.

Ball Breaker

Pokud hledáte nějakou jednoduchou hru, která vám zároveň dokáže poskytnout spoustu zábavy, zbystřete. V rámci dnešní akce si totiž můžete stáhnout zajímavou hru Ball Breaker zcela zdarma. V tomto titulu budete muset využít znalosti gravitace a fyziky, přičemž za pomocí kuličky musíte rozbíjet dané bloky.

Phrase Party

Dnešní článek si završíme další zábavnou aplikací, s jejíž pomocí můžete poměrně snadno zahnat nudu a pobavit se buďto se skupinou přátel, případně s rodinou. Při hře Phrase Party se jedna osoba otočí k televizi zády, přičemž na obrazovce se objeví nějaký nápis. Zmiňovaná osoba jej následně musí uhádnout, v čemž mu musí napovídat ostatní hráči, avšak nesmí přímo jmenovat danou věc. Zároveň jste omezeni časovým limitem.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více