Zavřít reklamu

Wonder Boy: The Dragon’s Trap, Phantom P.I. a Hack RUN. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Wonder Boy: The Dragon’s Trap

Jestliže se považuejte za fanouška zábavných adventur, tak byste rozhodně neměli přehlédnout titul Wonder Boy: The Dragon’s Trap. V této hře se ocitnete v roli prokleté postavy, která je napůl člověkem a napůl ještěrem a vaším úkolem bude, abyste se vydali na dobrodružnou výpravu ve hledání léku. Na světě je však jen jediný předmět, který by vám dokázal pomoci. Zvládnete jej získat?

Phantom P.I.

Ve hře Phantom P.I. se vrhnete na pořádné dobrodružství, které je plné tajemství, podvodů a nebezpečí. Ocitnete se totiž v roli postavy přezdívané jako Phantom PI, kdy bude vaším úkolem, abyste dokázali zachránit jednu nemrtvou osobu. Jedná se o rockera Marshalla Staxxe, který se ocitl v zombie podobě. Budete tedy muset znovunastolit mír a určitým způsobem mu poskytnout věčný odpočinek.

Hack RUN

Napadlo vás někdy, že byste se zhostili role tajemného hackera, který prostřednictvím sítě Internet dokáže proniknout do jakéhokoliv serveru a nezanechat za sebou jedinou stopu? V takovém případě by se vám mohla zalíbit aplikace Hack RUN, ve které se přesně do toho pustíte. Vaším úkolem bude proniknout do serverů jedné organizace a odhalit řadu tajemství.

Témata: , , , ,
.