Zavřít reklamu

Wonder Boy: The Dragon’s Trap, Nelly Cootalot: The Fowl Fleet a It’s About Time. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Wonder Boy: The Dragon’s Trap

Považujete se za fanouška zábavných adventur? Jestli jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak byste rozhodně neměli přehlédnout aktuální slevu na oblíbenou hru Wonder Boy: The Dragon’s Trap. V tomto titulu se zhostíte role prokleté postavy, která je napůl člověkem a napůl ještěrem. Vaším úkolem přitom bude, abyste se vydali na dobrodružnou výpravu s cílem najít lék pro vaši nemoc.

  • Původní cena: 199 Kč
  • Aktuální cena: 79 Kč

Aplikaci Wonder Boy: The Dragon’s Trap stáhnete kliknutím zde


Nelly Cootalot: The Fowl Fleet

Do akce dnes také zamířila vcelku povedená hra Nelly Cootalot: The Fowl Fleet, ve které na vás čeká spousta zábavy. Vydáte se totiž na nezapomenutelnou výpravu, při které narazíte na bohaté aristokraty, piráty a řadu dalších, zajímavých osob. Jak titul vypadá si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

  • Původní cena: 99 Kč
  • Aktuální cena: 49 Kč

Aplikaci Nelly Cootalot: The Fowl Fleet stáhnete kliknutím zde


It’s About Time!

Aplikace It’s About Time! má pouze jednu nesmírně jednoduchou funkci, díky které dokáže skvěle ozvláštnit prostředí vaší domácnosti. Tento program totiž promění vaši jablečnou televizi v perfektně stylové hodiny, kdy zkrátka na velké obrazovce bude ukazovat aktuální čas.

  • Původní cena: 25 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci It’s About Time stáhnete kliknutím zde

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více