Zavřít reklamu

SomaFM Radio Player, Remote Drive for Mac a Asymmetric. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

SomaFM Radio Player

Jak již samotný název napovídá, aplikace SomaFM Radio Player vám dokáže posloužit jakožto nástroj pro poslech rádia. Výhodou navíc je, že si program rozumí i se zkratkami Siri, umožní vám kategorizaci různých oblíbených stanic a přináší řadu dalších benefitů.

Remote Drive for Mac

Stažením aplikace Remote Drive for Mac získáte parádní nástroj, s jehož pomocí dokážete v okamžiku propojit váš iPhone, iPad či třeba Apple TV s jablečným počítačem. Díky tomu si můžete například přímo v televizi procházet soubory uložené na vašem Macu a případně je rovnou přehrát.

Asymmetric

Jestliže hledáte nějakou zábavnou hru pro váš iPhone, iPad či Apple TV, která by zároveň dokázala procvičit vaše myšlení, tak byste rozhodně neměli přehlédnout titul Asymmetric. V této hře budete hrát za stvoření jménem Groopert a Groopine, kteří byli uvězněni a rozděleni ve zvláštním komplexu. Vaším úkolem je vyřešit sérii hádanek a dostat tak postavičky opět k sobě.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více