Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Teleprompter Pro Green Screen

Pracujete s videem, věnujete se lokální televizi, nebo například plánujete na svém YouTube kanále? V takovém případě by se vám mohla hodit aplikace Teleprompter Pro Green Screen, která funguje jako čtecí zařízení. Hlavní výhodou této aplikace je, že ji lze plně ovládat skrze vaše Apple Watch a navíc si poradí se zeleným plátnem.

Do.List: To Do List Organizer

S pomocí aplikace Do.List: To Do List Organizer si můžete velice snadno a spolehlivě plánovat váš každodenní život. V rámci této aplikace si totiž budete zapisovat všechny vaše úkoly a nejrůznější seznamy, které si následně budete rovnou plánovat. Úkoly si můžete rozdělit do třech kategorií, a to konkrétně na dnes, zítra a do budoucna.

Textify – Watch Keyboard

Jak již samotný název napovídá, aplikace Textify – Watch Keyboard vám dokáže přidat vcelku spolehlivou klávesnici pro vaše jablečné hodinky. Jak můžete v níže přiložené galerii vidět, jedná se o plnohodnotnou QWERTY klávesnici, jenž se překvapivě velice snadno ovládá a neměla by vám činit žádné problémy.

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.