Zavřít reklamu

FlickType – Watch Keyboard, World of Dinosaurs a Stepics. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

FlickType – Watch Keyboard

Jablečné hodinky bohužel nabízí pouze diktování. Samozřejmě je jasné, že v některých případech tohle nestačí a hodila by se spíše klasická klávesnice. Přesně proto se hodí mít aplikaci FlickType – Watch Keyboard, která vám i na Apple Watch zpřístupní klasickou klávesnici, díky které můžete posílat klasické zprávy a iMessage.

World of Dinosaurs

Jak již samotný název napovídá, aplikace World of Dinosaurs se zaobírá světem dinosaurů. Pokud jste i vy fascinováni těmito pradávnými živočichy, určitě by vám tato aplikace neměla chybět. S její pomocí se totiž můžete dozvědět řadu informací o jednotlivých druzích a řadu dalších záležitostí.

Stepics

Zakoupením aplikace Stepics získáte parádní nástroj, která vás bude motivovat v pohybu, konkrétně tedy v obyčejné chůzi. V této aplikaci na vás čekají ty nejrůznější ilustrace, které budete muset postupně rozluštit použitím vaší energie, jenž získáte za zmiňovanou chůzi.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více