Zavřít reklamu

Crypto monitor, Pomodoro Focus Timer a Game Score Counter. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Crypto monitor

Jestliže se zajímáte o svět kryptoměn a častokrát sledujete vývoj samotných hodnot, tak by vám rozhodně neměla chybět aplikace Crypto monitor. Tento nástroj totiž neustále sleduje vývoj vašich oblíbených krytoměn, jejíchž hodnota okamžitě převádění do klasických měn jako dollar, rubl a další.

Pomodoro Focus Timer

Stažením aplikace Pomodoro Focus Timer získáte parádní nástroj, který dokáže posunout vaši produktivitu o několik úrovní kupředu. Tento program totiž využívá takzvanou techniku Pomodoro, kdy vaši práci „rozkouskuje“ do několika menších intervalů prokládaných přestávkami. Díky tomu se budete daleko lépe soustředit a neplýtvat časem.

Game Score Counter

Jak je již ze samotného názvu patrné, aplikace Game Score Counter funguje jakožto nástroj pro počítání aktuálního skóre při hraní nejrůznějších her. Pokud tedy za běžných okolností sportujete, nebo hrajete podobné hry, tak byste rozhodně neměi promeškat dnešní nabídku a aplikaci si bezplatně stáhnout.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více