Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Deuce – Tennis Scorekeeper

Jestliže s vašimi přáteli rádi hrajete tenis, tak se vám už jistojistě stalo, že jste například při hře bez rozhodčího po delší výměně zapomněli, kdo má vlastně servis a jaký je stav zápasu. Tyto problémy se mohou snadno vyřešit s pomocí aplikace Deuce – Tennis Scorekeeper. Tento nástroj totiž slouží pro počítání skóre, ukazuje vám, kdo má právě podání a všechna data se okamžitě synchronizují s aktivitou a aplikací Zdraví.

Life Lists: List Organizer

Jak již samotný název napovídá, aplikace Life Lists: List Organizer slouží pro tvorbu těch nejrůznějších seznamů, s jejichž pomocí si můžete o poznání zjednodušit váš každodenní život. V rámci aplikace si můžete zapisovat například jednotlivé úkoly, nákupní seznam a řadu dalších.

Fitnex Track Workout & Gym Log

Zakoupením aplikace Fitnex Track Workout & Gym Log získáte parádní nástroj, který je primárně určen pro lidi zajímající se o fitness. S pomocí tohoto programu si můžete velice snadno monitorovat vaše tréningy a analyzovat samotný vývoj. Aplikace vám navíc pomůže se samotným cvičení a poskytne vám řadu informací.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více