Zavřít reklamu

Color Wheel, Camera M a Peace With Food. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Color Wheel

Aplikace Color Wheel primárně cílí na designéry, vývojáře, návrháře, grafiky a ostatní, kteří častokrát pracují s barvami. Tento nástroj vám totiž dokáže posloužit jakožto paleta barev, kdy si můžete snadno nakombinovat nejrůznější barvy a následně si překopírovat jejich zápis v různých modelech.

Camera М

Kvalita fotoaparátů v případě jablečných telefonů šla během posledních let značně nahoru a s pomocí nativní aplikace Fotoaparát se navíc dokážete postarat o vcelku kvalitní snímky. Co když ale chcete něco více? V takovém případě by se vám mohla zalíbit aplikace Camera M, která přináší řadu parádních možností. Konkrétně vám umožní manuálně změnit ISO, expozici a řadu dalších. Scénu lze poté ovládat i prostřednictvím Apple Watch.

Peace With Food

Pokud si přejete snížit vaši tělesnou hmotnost, určitě jste kvůli tomu vyzkoušeli řadu cvičení a diet. Pomoci by vám ale efektivně mohla aplikace Peace With Food. Ta vám totiž pomůže se skladbou vašeho jídelníčku a vaší stravou, díky čemuž můžete zdravě a bez rizika pracovat na vašem těle.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více