Zavřít reklamu

Aplikací pro úpravu fotografií není nikdy dost. S přicházejícím podzimem nastává také řada příležitostí pro pořízení skvělých fotografií podzimní krajin na Instagram. K úpravám nejen tohoto typu snímků slouží aplikace A Color Story, kterou jsme vyzkoušeli pro účely našeho dnešního článku.

Vzhled

Po svém spuštění vás aplikace Color Story nasměruje přímo na svou hlavní obrazovku. V její spodní části najdete tlačítka pro přidání konkrétního snímku nebo pro jeho výběr z vašeho instagramového účtu. Ve spodní části obrazovky se nachází tlačítka pro přechod do nastavení, přidání snímku z fotogalerie vašeho iPhonu nebo z fotoaparátu, a tlačítko pro přechod do kalendáře s naplánovanými příspěvky. Vpravo nahoře pak najdete tlačítko pro hromadné úpravy vašich fotografií.

Funkce

A Color Story patří mezi aplikace, jejichž úkolem je zjednodušit a zpříjemnit vaši práci s Instagramem. Nabízí možnost přidávání různých působivých efektů, filtrů, přizpůsobení vlastností fotografií včetně práce s křivkami, nebo třeba práce s orientací snímku. Jednotlivé efekty skýtají mnoho možností dalšího přizpůsobení, v aplikaci si můžete také naplánovat zveřejnění příspěvků na váš instagramový účet. Základní efekty a úpravy jsou dostupné i bezplatné verzi aplikace, prémiová verze vás měsíčně vyjde na 139 korun, A Color Story nabízí také možnost zakoupení jednotlivých balíčků efektů – cena jednoho balíčku začíná na 79 korunách.

Závěrem

Aplikace A Color Story vypadá opravdu skvěle, snadno se ovládá a i ve své základní verzi nabízí dostatečné množství nástrojů pro úpravu fotografií. Pro osobní účel jistě postačí bezplatná varianta.

.