Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Logo and Designs Creator

Pracujete jako grafik a jednou za čas se věnujete tvorbě log? V takovém případě by vás mohla zaujmout aplikace Logo and Design Creator. Ta funguje jako takový návrhář a je k dispozici i pro jablečné hodinky Apple Watch. Ty jsou samozřejmě omezené svou velikostí, ale umožní vám vytvořit jednoduchý návrh, na kterém následně můžete zapracovat.

Do.List: To Do List Organizer

Plánování dnů je velice důležité a dokáže nám značně usnadnit daný den, případně také pomoci s produktivitou. V tomto směru by vám mohla pomoci aplikace Do.List: To Do List Organizer, do které si můžete zapisovat jednotlivé úkoly, nákupní seznamy a další. Výhodou je, že si jednotlivé úkoly můžete přidělit například na dnešek, zítřek, nebo do budoucna.

Money Pro: Personal Finance

Pokud máte problémy se správou osobního rozpočtu a vaše výdaje častokrát převyšují samotné příjmy, určitě byste měli vyzkoušet aplikaci Money Pro: Personal Finance. Ta totiž zaznamenává detailní informace a příjmech a výdajích, ze kterých vykresluje parádní grafy a dokáže vám pomoci s ušetřením.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více